Summer Sale - free shipping on all orders!
Personal menu
Ara

İptal ve İade Koşulları

Sipariş İptali

Ödemesi yapılmış olan siparişler, aynı gün içerisinde (ekstra özel durumlarda bu süre en geç 2 (İki) iş günü uzayabilmektedir. ) anlaşmalı olduğumuz kargo firması üzerinden alıcı adresine paket hazırlaması yapılarak gönderilmektedir.

Sipariş geçtikten sonra iptal işlemi yapmak istiyorsanız ürününüzün kargoya verilmemiş olması gerekmektedir. Sipariş iptali gerçekleştirmek için iletişim bölümünde yer alan mobil santral üzerinden iletişim kurmanız veya elektronik posta üzerinden bilgi vermelisiniz.

Bu koşullar haricindeki iade işlemlerinde, iade koşulları göz önünde bulundurularak firmaya ödemesi yapılan ürün bedelinin %35’i oranında kesinti yapılır ve ödemenin alındığı kanal üzerinden iade süreci tamamlanır.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

  • Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
  • Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.
  • Alıcının istekleri ve/veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar için cayma hakkı söz konusu değildir.
  • Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

Ürün İadesi

İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.

İadesi yapılacak olan ürünler, www.nitrobilisim.com.tr siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi takdirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.